Časté dotazy

1. Jaké mám právní garance poskytovaných služeb?
Služby poskytuje renomovaná advokátní kancelář, která poskytuje své služby řeší právní problémy od základních případů až po zastupování klientů v řádech miliard korun. Znalost českého práva je samozřejmostí, máme kvalifikaci a zkušenosti také v mezinárodní oblasti.

2. Proč si objednat služby právě u nás?
Poskytneme Vám úplné a komplexní služby, které standardně zahrnují rešerši podkladů, odborné poradenství a podání žádosti / přihlášky. Postačí nám pouze Vaše vstupní údaje a potřebné podklady, vše ostatní vyřídíme za Vás.

3. Jsou zobrazené ceny konečné?
Ano, za provedení služeb v rozsahu uvedeném na webových stránkách po vás nebudeme chtít nic víc. Žádné další poplatky nebo doplatky. Hrajeme fér.

4. Co zahrnuje kontrola smlouvy vč. návrhu na vklad?
Advokátní kancelář zpracuje a zašle Klientovi na jím uvedený email zpracovanou darovací smlouvu včetně návrhu na vklad od katastru nemovitostí se stručným popisem navazujících kroků (kolik paré smlouvy si má Klient vytisknout, na kolika paré smlouvy je nutno úředně ověřit podpis a že je nutno smlouvu s podepsaným návrhem podat na příslušný katastrální úřad nadepsaný v návrhu na vklad).

5. Co zahrnuje osobní právní konzultace?
Přes webový formulář nám pošlete váš právní problém a do 48 hodin vám nabídneme termín osobní schůzky v sídle advokátní kanceláře.

6. Co zahrnuje písemná právní rada?
Na Vaši e-mailovou adresu odešleme odpověď. Právní rada bude poskytnuta maximálně v rozsahu 1800 znaků odpovědi, na právní problém odeslaný prostřednictvím online formuláře.

7. Co zahrnuje telefonický právní hovor?
Vyřešíte svůj právní problém buď prostřednictvím telefonu nebo Skype. Po telefonu probereme rozbor problému a návrhu řešení. Doba rozhovoru je maximálně 60 minut.